Кошик
42 відгуків
Только оригинальный и качественный товар !Перейти к покупкам
+380636288591
+380 63 628 8591
+380 67 557 1997
Интернет-магазин "Страна Техно"

Як відреставрувати стару двері

Як відреставрувати стару двері

13.04.17

Як відреставрувати стару двері

Реставрація міжкімнатних дверей необхідна для того, щоб надати її зовнішньому вигляду новизну, а також зробити ще більш красивою з естетичної точки зору. Реставрація та оздоблення також служать для того, щоб продовжити термін використання старих дверей.Як відреставрувати стару двері

Дуже різноманітні способи обробки поверхні дверного полотна. Тут можна застосувати лакування, полірування, морення, фарбування або облицювання шпоном. Також можна інкрустувати двері з допомогою різьби або якихось накладних деталей. Це зробить міжкімнатні двері більш унікальною, святкової і оригінальною.

Щоб зробити обробку, необхідно буде обробити поверхню дверей. В процесі обробки необхідно видалити старе покриття, прибрати тріщини, заломи і позбавити поверхню від різних дефектів. Після цього поверхню шліфують, щоб вона не була шорсткою. Це може перешкодити в процесі нанесення на поверхню дверного полотна оздоблювального матеріалу, що, в свою чергу, погіршить зовнішній вигляд дверей.

Поверхню можна обробити декількома способами.

Якщо двері являє собою плити, виготовлені з деревної стружки або дешевих порід дерева, то двері краще обробити шпоном. Перед укладанням шпону необхідно провести шліфування і усунути всі нерівності і інші вади. Після цього наклеюють шпон навскіс або поперек волокон, щоб попередити всі можливі негативні наслідки активного використання дверей. Наприклад, шпон може відшаруватися і на ньому можуть з'явитися тріщини.

Можна вдатися і до морені, яке застосовується для того, щоб змінити кольорову гаму дверного полотна. Морення можна зробити двома способами: поверхнево або глибоко. Глибоке морене носить назву потрави. Суть цього методу полягає в тому, що двері необхідно обробити спеціальним розчином, який змінює кольорову гаму всіх сегментів двері, роблячи їх більш яскравими. Колір морилки повинен бути максимально наближений до природних відтінків дерева. Небажано застосовувати відтінок, не є натуральним або отриманий в ході хімічної реакції. Наприклад, морення вільхи або бука дає ефект того, що дверне полотно можна прийняти як зроблена з червоного дерева.

В процесі моріння поверхня двері набуває темний відтінок унаслідок того, що волокна відбивають світло. Однак цю проблему легко вирішити в процесі лакування. За рахунок лаків дверна поверхню набувають мерехтливий колір. А натуральні відтінки надають полотну лаки, які виготовлені на основі натуральних смол.

Після того, як лак був нанесений на дверну поверхню, її необхідно відшліфувати, потім відполірувати, щоб поверхня блищала.

Щоб додати дверному полотну більш насичений відтінок, необхідно перед процесом лакування обробити його барвниками на водній основі.